Hier zie je de lijst van mensen die zich aangemeld hebben voor vrijwilliger of vechter voor de NHK #1 2022 in Zwolle. Deze lijst wordt regelmatig aangepast en er staat altijd bij wanneer het voor de laatste keer aangepast is.

Laatst aangepast: 30-04-2022 10:20

Indien er wat verkeerd staat of je niet op de lijst staat terwijl jij wel voor de laatste wijziging jezelf aangemeld hebt. Neem dan contact op met toernooicommissie@hemabond.nl of facebook messenger van de NHK

Vrijwilligers:

Vrijwilliger:
Max van den Ekart
Henric Roelof Jan Jansen
Jeroen van Wordragen
Alexey Rodriguez Blanter
Jasper Boelsma
Caius Ehmke
Merijn Driessen-Roelfszema
Guido Bartholomaeus van der Maesen
Steven van Ens
David van der Laan
Maurice Booij
Jeroen Terpstra
Tim Bodde
Rolf Kramer
William Ouwehand
Nieck Eikelenboom
Miente Pietersma
Mart van den Burg
Cynthia Kop
David van der Laan
Andreas Uten
Tosca Beuming
Majken Driessen-Roelfszema
Imke Smeets
Deandra de Looff
Pim van hoeve
Jairo Hernandez
Danique Grevink
Sebastiaan de Vos
Ward Zijffers
Lotte van Mierlo
Max Knapen
Pim Baeten
Rene van Deijck
Coen Smulders
Pascale Boots
Mark Siertsema
Eline Rozemarijn Lüschen
Arianne Rigter
Kim Schaarman

Divisie 2 langzwaard poules:

Poule 1:

Vechter:Club:
Christiaan de WinterHVN
Lucas ColbersZwaardkring
Nick van DopHVN
Daan OortMARS
Quentin de JonghMARS
William OuwehandMARS

Poule 2:

Vechter:Club:
Remco DijkZwaard en Steen
Maciej MichnowskiZwaardkring
Lennard UittenbroekHVN
David van der LaanMARS
Rolf KramerMARS
Nieck EikelenboomMARS

Poule 3:

Vechter:Club:
Andreas UtenZwaardkring
Tim BoddeMARS
Rens AppelmanHVN
Chantal van RijnHVN
Giel van OmmenMARS
Tom Verschoore de la HoussaijeMARS

Poule 4:

Vechter:Club:
Sjaak Jacobus Hendrikus ThijssenZwaardkring
Teun Dirk Roelof LubbersMARS
Erwin KaatsHVN
Jeroen TerpstraMARS
Daan VosMARS

Divisie 1 langzwaard poules:

Poule 1:

Vechter:School:
Henric Roelof Jan JansenHVN
Jerze de ReusZwaardkring
Micha MoralesMARS
Eline SpekZwaard en Steen
Bryan TrepelsZwaardkring
Caius EhmkeZwaard en Steen

Poule 2:

Vechter:School:
Arto FamaZwaard en Steen
Stefan BrunnerHVN
Merijn Driessen-RoelfszemaHVN
Jeroen van WordragenZwaardkring
Miente PietersmaMARS
Nick BosZwaard en Steen

Poule 3:

Vechter:School:
Maurice BooijMARS
Jeroen van PopeleHVN
Maciek KubikHVN
Alexey Rodriguez BlanterZwaard en Steen
Alexander van den AkkerZwaardkring
Dimitri ten HaveZwaardkring

Poule 4:

Vechter:School:
Bart JongsmaHVN
Max van den EkartZwaardkring
Guido Bartholomaeus van der MaesenZwaardkring
Marijn HeestersMARS
Mart van den BurgHVN

Dames langzwaard poules:

Poule 1:

Vechter:School:
Cynthia KopZwaardkring
Tosca BeumingZwaardkring
Eline SpekZwaard en Steen
Rianne DoornikMARS
Chantal van RijnHVN
Stephanie de WitZwaardkring

Zwaard en beukelaar poules:

Poule 1:

Vechter:School:
Bart JongsmaHVN
Jeroen TerpstraMARS
Guido Bartholomaeus van der MaesenZwaardkring
Andreas UtenZwaardkring
Tim BoddeMARS

Poule 2:

Vechter:School:
Stefan BrunnerHVN
Alexander van den AkkerZwaardkring
Bryan TrepelsZwaardkring
Maurice BooijMARS
Mart van den BurgHVN

Poule 3:

Vechter:School:
Max van den EkartZwaardkring
Jasper BoelsmaZwaardkring
Dimitri ten HaveZwaardkring
Steven van EnsMARS
Christiaan de WinterHVN

Poule 4:

Vechter:School:
Maciek KubikHVN
Merijn Driessen-RoelfszemaHVN
Jeroen van WordragenZwaardkring
Sjaak Jacobus Hendrikus ThijssenZwaardkring
Thijs HuismanMARS