,

Medailles 2017

In 2017 hebben een grote hoeveelheid Nederlandse H.E.M.A.-beoefenaars medailles in de wacht gesleept. We vroegen de clubs om ons zicht te geven op wat ze allemaal gewonnen hebben afgelopen jaar en hebben de prijzen hier verzameld.


Amek

Brons:

Branko van Lierop – Hernen toernooi
Jeroen Toele – ILHG – (open langzwaard)
Mathijs Zugwitz – ILHG – (cutting)
Wapenpas

Zilver:

Oskar ter Mors – Bunny Bash – (langzwaard)
Mishael Lopes Cardozo – Encuentro de Artes Marciales Europeas (Mex) – (langzwaard)
Nick van der Lee – ILHG – (open langzwaard)
Gerben de Vries – ILHG – (messer)
Mishael Lopes Cardozo – ILHG – (cutting)

Goud:

Mishael Lopes Cardozo, Bas Doeksen, Thomas Jones – Wapenpas – (langzwaard, zwaard beukelaar, messer)
Nick van der Lee – HEFFAC – (langzwaard)

Speciale prijzen:

Best technical: Oskar ter Mors – ILHG – (messer)

Best overall: Mishael Lopes Cardozo – Wapenpas – (langzwaard)
Best overall: Martin de Jong – Wapenpas – (zwaard beukelaar)
Best overall: Oskar ter Mors – Wapenpas – (messer)

 

HVN

Brons:

Ties Kool – May Melee (UK) – (zwaard & beukelaar)
Marcos Arino – May Melee (UK) – (langzwaard)
Ties Kool – Longpoint (USA) – (langzwaard)
Henric Janssen – HEFFAC Event – (sabel)

Zilver:

Maciek Kubik – Hernen toernooi – (langzwaard)
Stefan Brunner – Dutch Lions Cub #1 – (langzwaard)
Bart Jongsma – HEFFAC Event – (sabel)

Goud:

Ties Kool – Helsinki Open (Fin) – (cutting)
Henric Janssen – Hernen toernooi – (langzwaard)
Ties Kool – May Melee (UK) – (langzwaard)
Ties Kool – Feile na Gaiscigh (Irl) –  (langzwaard)
Ties Kool – Feile na Gaiscigh (Irl) – (rapier & dolk)
Anouk Post – Astolat (UK) –  (dames sabel)
Ties Kool – Longpoint (USA) – (singlestick)
Ties Kool – Longpoint (USA) – (cutting)
Ties Kool – Longspoint (USA) – (triathlon)
Ties Kool – Longpoint (USA) – (cutting)
Ties Kool – Longpoint (USA) – (langzwaard)
Ties Kool – Charity event – (singlestick)

Speciale prijzen:

Best technical: Henric Janssen – Hernen toernooi – (langzwaard)

 

Zwaard & Steen

Brons:

Cor Kronenburg – Dutch Lions Cup – (langzwaard)
Michel Rensen – Edgebana (Sco) – (singlestick)
Arto Fama – Edgebana (Sco) – (langzwaard)
Brian van Nuenen – HEFFAC – (langzwaard)
Ethan den Boer – Zomertoernooi Z&S – (langzwaard)
Jan-Chris Plaggeman – Wintertoernooi Z&S – (langzwaard)

Zilver:

Engelbert Spronk – Dutch Lions Cup #2 – (langzwaard)
Michel Rensen – ILGH Invitational – (langzwaard)
Michel Rensen – Edgebana (Sco) – (langzwaard)
Michel Rensen – Edgebana (Sco) – (Franco-Belg. langzwaard)
Jan-Chris Plaggemars – HEFFAC – (langzwaard)
Jan-Chris Plaggemars – Wapenpas
Martin de Jong – Wapenpas
Sander van Eijk – Wapenpas
Tijs de Jong – Zomertoernooi Z&S – (langzwaard)
Brian van Nuenen – Zomertoernooi Z&S – (langzwaard)
Sander van Eijk – Wintertoernooi Z&S – (langzwaard)

Goud:

Arto Fama – North West Tournament (Ita) – (Speer & schild)
Arto Fama – Historical Fencing Meeting (Spa) – (langzwaard)
Arto Fama – ILHG Invitational – (langzwaard)
Michel Rensen – Dutch Lions Cup – (langzwaard)
Rúna Magnússon – Dutch Lions Cup – (dames langzwaard)
Sander van Eijk – Zomertoernooi Z&S – (langzwaard)
Engelbert Spronk – Wintertoernooi Z&S – (langzwaard)

Speciale prijzen:
Best technical: Arto Fama – Dutch Lions Cup – (langzwaard)
Best technical: Arto Fama – Edgebana (Sco) – (Franco-Belg. langzwaard)

Best Newcomer: Bob Boukes – Dutch Lions Cup – (langzwaard)

 

MARS

Brons:

Majken Roelfszema – Nordic League – Overall (Fin) –  (dames langzwaard)
Majken Roelfszema – Kristinehamm Open (Den) – (dames langzwaard)

Zilver:

Majken Roelfszema – Swordfish (Zwe) – (dames langzwaard)
Majken Roelfszema – Helsinki Open (Fin) – (dames langzwaard)

Goud:

Dennis Snippe – Swordfish (Zwe) – (zwaargewicht worstelen)
Majken Roelfszema – Paris Open (Fra) –  (dames langzwaard)


Foto door John vm

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.